İstanbul’da en lezzetli sıcak çikolata nerelerde içilir?

İstanbul’da en lezzetli sıcak çikolata nerelerde içilir?

Kış mevsimine girdik sayılır. Kış mevsiminin vazgeçilmez içeceği olan sıcak çikolata, keyif için tüketilmesinin yanında, sağlık açısından da birçok faydası bulunuyor. Peki İstanbul’da en lezzetli sıcak çikolata nerelerde içilir?
Cumbalı Kahve: Balat’ın tarihi binalarından birinde olan ve nitelikli kahve severlerin uğrak mekanı Cumbalı Kahve, sıcak çikolatayı da muhteşem yapıyor. Otantik bir havası olan ve turkuaz renklerin ağırlıklı olduğu Cumbalı Kahve’ye mutlaka uğramalısınız.

Rumeli Çikolatacısı: Lezzetli çikolatalarıyla bilinen ve Kadıköy’de yer alan mekanda sıcak çikolatayı mutlaka denemelisiniz. Birbirinden lezzetli el yapımı çikolatalarını da mutlaka denemelisiniz.

J’adore Chocolatier: Kilise’nin hemen bitişiğinde yer alan, bu küçük dükkanda çikolatayla adeta harikalar yaratılıyor. Menüsünde meyveli çikolatalı kupları, çilek, fındık ya da Baileys gibi çeşit çeşit aromalı sıcak çikolataları, dilim pastaları, renkli renkli ambalaj ve şekillerde kalıp çikolataları bulunuyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir