İstanbul’da en lezzetli şarap nerelerde içilir?

İstanbul’da en lezzetli şarap nerelerde içilir?

Romantik her akşam yemeğinin vazgeçilmez eşlikçisi şarabı İstanbul’da yudumlayabileceğiniz en iyi mekanları araştırdık. İşte İstanbul’da en lezzetli şarap içebileceğiniz mekanlar;
Viktor Levi: Moda’da yer alan bu mekanda kendi şaraplarının, bahçesinin, müziklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Mekan, Papaz Karası, Ada Karası gibi kendi yapımı olan şaraplarla tanınıyor. Ayrıca terası ve güzel bir bahçesi de bulunan Viktor Levi’nin menüsünde lezzetli peynir çeşitleri de bulunuyor.

Pano Şarap Evi: 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan mekan, şarap evi konseptinin öncüsü olarak biliniyor. Beyoğlu’nda yer alan Pano Şarap Evi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Hera Şarap Evi: Kadife Sokak’ta, üç katlı bir Rum evinde altlı üslü hizmet veren Hera Şarapevi’nde çeşitli şaraplar bulabilmeniz mümkün. Kara dut,vişne ve çeşit çeşit meyve şaraplarını mutlaka tatmalısınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir