İstanbul’da en lezzetli patates kızartması nerelerde yenir?

İstanbul’da en lezzetli patates kızartması nerelerde yenir?

Patates kızartmasını hepimiz çok severiz. Bazen bu lezzetli yiyeceği evde yemek yerine dışarıda yemeyi tercih ederiz. Biz de sizlere patates kızartmasının İstanbul’daki en lezzetli adreslerini derledik;
Arby’s, Beyoğlu: Kıvırcık patatesiyle ünlü olan Arby’s, farklı bir patates deneyimi yaşatıyor. Oldukça lezzetli ve orjinal olan bu patatesleri mutlaka denemelisiniz.

Bosphorus Brewing Company, Beşiktaş: Baharatlı parmak ve daha büyükçe kesilmiş olmak üzere iki çeşit patates kızartması bulunan mekanın kremamsı sosu da enfes bir lezzet katıyor.

Virgina Angus, Fatih: Menü yanında sundukları baharatlı patatesleriyle adından söz ettiren Virgina Angus, ev yapımı patates kızartmasına sahip. Kesinlikle keşfetmelisiniz!

Kozmonot, Şişli: Nefis trüflü patatesiyle bambaşka bir patates deneyimi yaşatan Kozmonot’un müdavimi oldukça fazla. Parmesanı, kekiği ile lezzetine lezzet katan patates kızartması gerçekten bağımlı olabileceğiniz bir lezzet.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir