İstanbul’da dövme en iyi nerelerde yaptırılır?

İstanbul’da dövme en iyi nerelerde yaptırılır?

Dövme, cildinizin en üst tabakası içine iğneler aracılığı ile sokulan pigmentlerle cildiniz üzerinde yapılan kalıcı bir iz veya tasarımdır. Dövme yaptırmaya karar vermek dünyanın en zor şeylerinden biri olsa gerek. İyi bir dövmeye sahip olmak için ilk adım iyi bir sanatçı bulmanızdır. Bu yüzden dövme sanatçısını iyice araştırmanız gerekiyor. Biz de sizlere İstanbul’un en iyi dövme sanatçılarını bir araya getirdik;
Dream Tattoo: Hem dövme hem piercing hizmeti veren bu salon, aynı zamanda Türkiye Dövmeciler ve Piercingciler Derneği üyesi. Kullandıkları iğneleri orijinal kapalı steril paketlerde olduğundan hastalık bulaşma riskini 0’a indiren salon, müşterilerine Avrupa standartlarında hizmet veriyor.
Adres: Neşet Ömer Sok. Kadıköy Çarsısı No 60 Kadıköy/İstanbul

Anatolia Tattoo: Aslen bir ressam olan Erdoğan Çavdar, dövme tutkunlarına muhteşem bir dövme sanatı sergiliyor. 1997 yılından beri hizmet veren bu salonda her tarzda çalışılıyor.
Adres: Osmanağa, Kırtasiyeci Sk., 34714 Kadıköy/İstanbul

Horoz Tattoo: Kişiye özel tasarımlar yaparak diğer dövme sanatçılardan farklı olduğunu ortaya koyan Tolga Uçağı, ilk stüdyo deneyimini 1998 yılında yapmış.
Adres: Halkçı Sokak, No: 23/2 Bakırköy-İstanbul

Black Magic Tattoo: Burak Demir dokuz yıldır dövme yapıyor. Kendi stilini konuşturduğu dövmelerin yanı sıra, duvarları saran graffitiler İstanbul’un iyi artistleri tarafından yapılmış.

Galata Tattoo: Yeni dövme tekniklerine hâkim olan ve 10 yıldır dövme sanatı ile uğraşan İrma Askurava’nın sanatçılığını üstlendiği Galata Tattoo, vücut süsleme sanatına gönül veren ekibi ile oldukça başarılı tasarımlara imza atıyor.
Adres: Şahkulu Mah. Galip Dede Cad. 79/2 Tünel Beyoğlu / İstanbul

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir