İstanbul’da çocuklarla gidilebilecek yerler!

İstanbul’da çocuklarla gidilebilecek yerler!

Hem çocuğunuzla zaman geçirin hem de bu güzel şehrin keyfini çıkarın. Plansız şehirleşme sonucu yeşil alanların çoğu yok edilmiş olsa da İstanbul’da çocuklarınızla harika vakit geçirebileceğiniz bir çok güzel yer mevcut işte onlardan bazıları…
Miniatürk – Haliç:
Bütün gününüzü geçirebileceğiniz kadar büyük olan bu yerin içinde harika bir restoran, çocuk parkı, buz müzesi, hediyelik eşya mağazası ve hemen yanında go-kart pisti var.
Kız kulesi:
Her gün yanından geçsek de bu muazzam yere genelde çoluğa çocuğa karıştıktan sonra gideriz. Aslında da doğru yaparız Kulenin bulunduğu adacığa ayak bastığı anda çocuğumuzun gözlerindeki o heyecanla Kule dahada büyülü bir hal alır.
İstanbul_da_cocuklarla_gidilebilecek_yerler_
Rahmi M. Koç Müzesi:
Çocuğunuz eğlenirken öğrensin istiyorsanız bu müze doğru seçim olacaktır. Araba, tren gibi çocukların bayıldıkları ulaşım araçlarının koleksiyonları, düğmelerine basıp çalışmasını izleyebildikleri ilginç teknolojik aletler ve daha neler neler. Yeni bir çok şey keşfettiği bu yerden çocuğunuz ayrılmak istemeyecek.
Akvaryumlar:
Çocuğunuz su altını keşfederken oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz. Karadeniz ile başlayan ve Pasifik’e kadar uzanan toplam 16 tema ve 1 adet yağmur ormanından oluşan güzergahta yolculuk yapmak isterseniz Florya’da bulunan İstanbul Akvaryumu mutlaka ziyaret etmelisiniz ya da kocaman köpekbalıklarının üstünüzden geçtiği bir tünelden geçmek isterseniz Bayrampaşa’daki Sea Life Akvaryuma da gidebilirsiniz.
İstanbul_da_cocuklarla_gidilebilecek_yerler_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir