İstanbul’da buz pateni nerelerde yapılır?

İstanbul’da buz pateni nerelerde yapılır?

Avrupa’da çok uzun zamandır yapılmakta olan bir spordur. Buz Pateni hemen hemen her yaşta öğrenilebilen, hem eğlenceli hemde vücudu çok iyi bir şekilde çalıştıran spor dallarından birisidir. Her gün düzenli olarak paten yapan bir kişi formunu iyi korur. Paten yapmak bacak kaslarını geliştirir. Ayrıca her ne kadar genellikle kış aylarında aklımıza gelse de yıl boyunca yapılabilen bir spordur. Peki İstanbul’da buz pateni nerelerde yapılır?
Buzluk Buz Pisti: Optimum Outlet AVM içerisinde faaliyet gösteren Buzluk, haftanın her günü 10:00-22:00 saatlerinde arasında açık.

UNIQ İstanbul Vega Ice Pisti: 1000m²’lik bu pisti, müzik eşliğinde buz pateni yapmanızı sağlıyor. Burada 40 dakikalık bir buz pateni keyfi maliyeti sadece 40 TL, ailenizle bu keyfi yaşamak istiyorsanız indirimli paket avantajı da bulunuyor.

Silivrikapı Buz Pisti: Yaklaşık 8 bin 950 m2’lik bir alana inşa edilen Silivrikapı Buz Pisti, 200 seyirci kapasitesine sahip.

Icessporto: Şehrin en popüler buz pateni pistleri arasında gösterebileceğimiz Icessporto, Metrocity AVM’nin içerisinde bulunuyor. 3 yaştan 45 yaş grubuna kadar olan geniş bir kitleye hitap ediyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir