İstanbul’da bu hafta gidebileceğiniz etkinlikler!

İstanbul’da bu hafta gidebileceğiniz etkinlikler!

Nüfusu 15 milyonu aşan bu mega şehirde, etkinliklerin sınırı yoktur. Biz de bu hafta sonu İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikleri derledik;
Red Bull Music Festival: Beş güne yayılan dört farklı konsept, film gösterimleri ve iki farklı sergi ile 60 sanatçının sahne alacağı Red Bull Music Festival İstanbul 26-30 Eylül 2018 tarihleri arasında müzikseverlerle buluşuyor. Festival boyunca dört ayrı konseptte gerçekleştirilecek müzik etkinlikleri, sergiler, film gösterimleri ve söyleşiler sanatseverlere daha önce yaşamadıkları bir festival deneyimi sunacak.

Radyo Eksen Partisi: İçlerinden geldiği gibi çalan Radyo Eksen DJ’leri 29 Eylül Cumartesi gecesi sezonun ilk Radyo Eksen Partisi için setin başına geçiyor.

Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler: Dünyaca ünlü yazar Eric Emmanuel Schmitt’in tiyatro oyunu Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler, 29 Eylül Cumartesi Tiyatro Ak’la Kara’da sahnelenecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir