İstanbul’da Ağustos ayında gidebileceğiniz konserler!

İstanbul’da Ağustos ayında gidebileceğiniz konserler!

Etkinlik ve aktivite bakımından geniş bir yelpaze sunan İstanbul, konserler konusunda da oldukça zengin. İşte İstanbul’da Ağustos ayında gidebileceğiniz konserler;
Mirkelam – 10 Ağustos, 21:00 : Mirkelam, 10 Ağustos Cuma IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Feridun Düzağaç – 10 Ağustos, 22:00: Rock müziğin eskimeyen isimlerinden Feridun Düzağaç, 10 Ağustos’ta Sanat Performance Açıkhava sahnesinde en sevilen şarkılarını sizler için seslendirecek.
Gökhan Türkmen – 11 Ağustos, 22:00 : Kendine özgü tarzıyla pop müziğin güçlü isimlerinden başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, dördüncü stüdyo albümü Sessiz’deki şarkıların yanı sıra eski şarkılarının da bulunduğu geniş repertuvarıyla, 11 Ağustos’ta IF Performance Hall Beşiktaş’ta.

Nazan Öncel – 11 Ağustos, 22:00 : Nazan Öncel, 11 Ağustos’ta Sanat Performance Sahnesi’nde!
Seksendört – 18 Ağustos, 20:00: Rock müziğin sevilen grubu Seksendört en sevilen parçalarını 18 Ağustos Cumartesi IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde seslendirecek.

Şanışer – 25 Ağustos, 22:00 : Şanışer, yeni albümü Ludovico II albümüyle 25 Ağustos’ta Sanat Performance’ta

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir