İstanbul ve çevresinde gidebileceğiniz kadınlara özel plajlar!

İstanbul ve çevresinde gidebileceğiniz kadınlara özel plajlar!

Kadınlara özel plajlar, tüm kadınlar için çekinmeden denize girmenin en kolay yolu. İstanbul ve çevresinde hafta sonları serinlemek için kadınlara özel nezih bir plaj mı arıyorsunuz? O halde doğru içeriktesiniz. Sizler için İstanbul ve çevresinde rahatça denize girebileceğiniz en iyi kadınlar plajlarını derledik;
Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı: Boğazın incisi tarihi Sarıyer Rumeli Kavağı Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı haftanın her günü bayanlara özel hizmet veriyor. 9 yaşından büyük erkek çocukları plaja alınmıyor. Plaj girişinde çocuklarınızın nüfus cüzdanı ile girmeleri mecburi. Plaj bünyesinde çalışan herkes, büfe çalışanları, cankurtaranlar dahil hepsi bayan. Plajın etrafı branda ile çevrili olduğu için dışarıdan da görünmüyor. Kız kıza denizin tadını çıkarmak isteyenler için Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı yaz sezonu boyunca giriş ücretini 25 TL olarak netleştirdi.

Poyrazköy Kadınlar Plajı: Kumlu bir sahile sahip olan bu plaj, haftanın her günü tüm kadınların hizmetinde. İstanbul’un Beykoz ilçesinde İstanbul Boğazı’nın başlangıç noktasında, 3. köprünün yapılacağı yerde bulunan Poyrazköy kadınlar plajının, temiz deniz suyu, cankurtaran hizmeti vermesi ve 0-7 yaş çocuklar için ücretsiz olması gibi avantajları bulunuyor.

Tuzla Kadınlar Plajı: Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sadece kadınlara hizmet veren Tuzla Kadınlar Plajı’nda 10 TL’ye şezlong ve şemsiyelerden faydalanabilirsiniz. Kum ve çakıl bir sahile sahip olan bu plajda, ayrıca bir iskele de mevcut.

Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı: Hafta içi her gün sadece bayanlara özel plaj olarak hizmet vermekte olan Menekşe Plajı, haftasonları karma plaj olarak hizmet veriyor. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Menekşe Kadınlar Plajı sırtındaki dik yamaçlarda bulunan ormanlar ve sapsarı kumlarıyla herkesi cezbediyor. Bayan cankurtaran, Soyunma kabinleri, Mescit, Sağlık kabini, Özel duş kabinleri, Masa , Sandalye, Plaj kantini, wc gibi imkanların hepsi mevcuttur.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir