İstanbul tatilinde ”sualtı hayvanat bahçesini” keşfedin!

İstanbul tatilinde ”sualtı hayvanat bahçesini” keşfedin!

İstanbul’da hafa sonu tatilini sualtı canlılarına ayırmak isteyenler için muhteşem bir alternatifimiz var! Anadolu yakasının yepyeni bir yaşam alanı olan Emaar Square Mall, çocukların eğlenceli bir şekilde su altı dünyasını öğrenmeleri için yepyeni bir konsept getirdi.

28 Nisan’da ziyaretçileriyle buluşan Emaar Square Mall, ülkemize ilk defa gelen lüks mağaza ve markalara ev sahipliği yapmanın yanı sıra, içerisinde bir de akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi barındırıyor. Emaar Square Mall alışveriş merkezinde yer alan büyük akvaryum 48 tanktan oluşuyor. Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi ziyaretçilerine okyanusları ve su altını keşfederken eşsiz deneyimler ve unutulmaz anılar yaşatıyor. Akvaryum içerisinde hem deniz canlıları hem de tatlı su canlıları bulunuyor ve Türkiye’nin ilk Sualtı Hayvanat Bahçesi olma özelliğini taşıyor. Akvaryumu diğer sualtı hayvanat bahçelerinden ayıran ise, Avustralya’dan getirilen kral timsahlar.

200’e yakın türle, 20 binden fazla canlının bulunduğu Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi yazın sıcak günlerinde alternatif arayan misafirlerini bekliyor. Ziyaretçiler 270 derece görüş imkanı olan 45 metre uzunluğundaki akrilik tünelde gezerek denizdeki mucizevi yaşamı ve birçok deniz canlısını görme fırsatı bulabilecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir