İstanbul tatilinde keyifli vakit geçirebileceğiniz sahiller!

İstanbul tatilinde keyifli vakit geçirebileceğiniz sahiller!

Dünyada arzulanılan şehirlerin arasında olan İstanbul, gezilip görülmesi gereken şehirler arasında yer alıyor. İstanbul’da şehir hayatından, trafikten, gürültüden kaçıp, kendisini yeşilin ve mavinin dinginliğine bırakmak isteyenler için şehre yakın alternatif mekanlar bulunuyor. Bunların başında da birbirinden güzel sahiller geliyor. İşte İstanbul tatilinde keyifli vakit geçirebileceğiniz sahiller;
Bebek Sahili: İstanbul’un en popüler ve lüks semtlerinden Bebek, sahili ile bir pazar sabahı yürüyüşü için muhteşem bir alternatif. Gündüzü ayrı, gecesi ayrı güzeldir Bebek Sahili’nin. Pek çok ünlü sanatçı da yürüyüş için hafta sonları bu sahili tercih etmektedir.

Caddebostan Sahil: Bağdat Caddesi’ne ev sahipliği yapan semtlerden olan Caddebostan, İstanbul’da sahil deyince akla gelen ilk yerlerdendir. Bu sahil İstanbul’un gözde dinlenme ve yaşam alanlarından biridir. Dolayısıyla yazları özellikle akşam saatlerinde yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır.

Emirgan Sahil: Sarıyer ilçesinde bulunup İstanbulluların dinlenme yerlerinden biri olan Emirgan Sahil, Atilla İlhan’ın Emirgan’da Çay Saati Şiirine ilham veren güzel mekandır.

Moda Sahil: Kadıköylüler için büyük önem taşıyan ve nefes alma noktalarından biri olan; Moda Sahili, İstanbul’un gözde yeşil alanlarından biri.

Avcılar Sahil: İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan, kalabalık ilçelerinden biri olan Avcılar’ın sahili de oldukça kalabalık..

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bir Yorum

  1. 27 Mart 2018

    Güzel olmuş

    Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir