İstanbul tatilinde göz BEBEK’i!

İstanbul tatilinde göz BEBEK’i!

İstanbul gezilecek yerleri uzun zamandır buralara taşımıyorduk. İstanbul’un en gözde semtlerinden Bebek, İstanbul Boğazı’nın Avrupa yakasında bulunmaktadır. Bebek deyince öncelikle gece hayatı gelse de biz sizlere İstanbul Bebek’te gidilecek yerlerden kısaca bahsedeceğiz. Bebek sahilinden İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasını izleyebilir, sakin caddelerinde dolaşabilirsiniz. Bebek’i belki de bu kadar meşhur kılan şeylerden bir diğeri de birçok ünlünün burada gece hayatını tercih etmesindendir.
Bebek-Gezilecek
Bebek semtinde bulunan ünlü mekanları arasında Lucca, Happily Ever After, Chilai Bebek, Kırıntı, Bebek Balıkçısını sayabiliriz. Düşünüldüğü gibi bu adresler her zaman kalabalık oluyor. Birçoğunun rezervasyonla yer ayırt edebileceğinizi bilmenizde fayda var. Bunun haricinde Bebek Parkı kamuya açık muhteşem doğası ve manzarasıyla bütçenizi sarsmadan çayınızı, kahvenizi içebileceğiniz adrestir. Akşam saatlerinde sahil şeridinde ki trafiği saymazsak genel anlamda Bebek yolu açıktır. İstanbul’u gezmeye başladıysanız ya da düşünceniz varsa Bebek’i asla atlamayın deriz. Şimdiden eğlenceli bir tatil olacağının güvencesini veriyoruz.
İstanbul’un göz Bebek’i…!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir