İspanyol lezzeti tapas İstanbul’da nerede yenir?

İspanyol lezzeti tapas İstanbul’da nerede yenir?

Son zamanlarda oldukça popüler olan tapas, ortaya paylaşmalık servis edilen küçük İspanyol mezeleridir. İçerken bir yandan keyif ile Tapas yiyebileceğiniz 4 mekan;
*Corvus Wine & Bite;
Özellikle Akdeniz, Ege, İspanyol mutfaklarının harika lezzetleri ile tanınan mekanın kendi üretimi olan şaraplarından tatmayı ihmal etmeyin. Ayrıca açken giderseniz ya da mezeler bana yetmez derseniz Corvus Wine makarna konusunda da hayli iddialı.
*Lucca;
Tapas konusunda oldukça iyi ve yenilikçi olan bu mekan klasik İspanyol atıştırmalıkları olarak değil dünya mutfağından örneklerin bulunduğu farklı küçük tadımlıklar olarak çıkıyor karşımıza. Ancak daha önce tapas denemediyseniz klasik bir İspanyol tapası başlangıç için doğru seçim olacaktır.
İspanyol_lezzeti_tapas_İstanbul_da_nerede_yenir_kapak
*Que Tal Tapas Bar;
Canlı latin müzikleri eşliğinde dans edenleri izlerken İspanyol kültürünün vazgeçilmesi tapas keyfi yapmaya ne dersiniz? Tavsiyemiz Gazpacho, mücver ve paella tapasları ve yanında Sangira tercih etmeniz yönündedir.
*Torro Cocktails & Kitchen;
Suşi ve Tapasları ile ünlü olan Torro Taksim’de yer almaktadır. Geceleri özel parti ve davetleri Dj performansları ile süslenen mekana bir nevi ispanyol eğlence barıda denebilir.
İspanyol_lezzeti_tapas_İstanbul_da_nerede_yenir_

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir