İş yerinize dondurma kamyoneti uğrarsa!

İş yerinize dondurma kamyoneti uğrarsa!

İş yerleri çoğunlukla prensip edindiği ciddiyet nedeniyle sıkıcı olabiliyor. Amsterdam ajansları olan DDB ve Tribal Worldwide dondurma markası olan Wall’sın ‘’Office Ice Cream Truck’’ isimli dondurma kamyonetiyle ofislerdeki ciddiyeti eritmek için yola koyuldu. Türkiye’de Algida ismiyle bilinen, Unilever’in sevilen dondurma markası olan Wall’s ‘’Goodbye Serious’’ (Elveda Ciddiyet) adındaki projesiyle minyatür bir dondurma kamyonetiyle ofislere uğruyor ve neşelenmeye ihtiyacı olan çalışanlara dondurma dağıtıyor.
ofisler_icin_dondurma_kamyonu
Proje kapsamında, firmanın hazırladığı çeşitli dondurmaların sığabileceği büyüklükte bir dondurma kamyonu ofis masalarının arasında geziyor. Bu reklam kampanyası için birden ofislere giren bu ufak dondurma kamyonu, çalışanların kısa bir zaman için bile olsa işten başını kaldırıp şirin bir dondurma kamyonuyla iş ciddiyetinden uzaklaşmalarına yarıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir