İş seyahatinizde zaman tasarrufu sağlayacak öneriler!

İş seyahatinizde zaman tasarrufu sağlayacak öneriler!

Zamanlamak, her seyahatte olduğu gibi iş seyahatinde de oldukça önemlidir. Ancak doğru bir zamanlama yapabilmeniz için bazı önerilerimize göz atmanız gerekiyor. İşte iş seyahatinde size zaman tasarrufu kazandıracak öneriler;
* Öncelikle mutlaka erken kalkmaya özen gösterin.
* Birden çok yerde yapılacak toplantılarınız varsa o bölgenin trafik durumunu toplantılar arasındaki kilometre ve süreleri önceden araştırın.
is_seyahati_zamanlama
* Seyahat öncesi, şirket içi iletişimde olduğunuz ve sorumluluğunuz olan kişilerle gitmeden önce gerekli haberlerin verilmesi, mailinize out of office kurulması gibi uyarı uygulamalarını kurmanız da yarar var.
* Taşınabilir bir GPS üniteniz veya GPS uyumlu telefonunuz varsa, otelinizi ve toplantı konumlarını önceden programlayın böylece hedefinize stressiz şekilde varırsınız.
is_seyahatinde_zamanlama
* Ayrıca seyahat sırasında yapılan toplantıda geçen konuları toplantı notları başlığı altında gerçekleşen konuşmaları ve toplantı notlarını toplantı yapılan kişilere iletmek projenin hayata geçiş hızını arttıracak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir