İrem Derici ve Rıza Esendemir resmen boşandı!

İrem Derici ve Rıza Esendemir resmen boşandı!

Eylül 2014’te evlenen İrem Derici ve Rıza Esendemir çiftinin, geçtiğimiz Ocak ayında ayrılacaklarına dair haberler çıkmıştı. 10 günlük ayrılıktan sonra barışan çift, sosyal medyaya yükledikleri “Yanıp da bitmez köz gibiyiz” mesajlı aşk fotoğrafları ile bu barışı ilan etmişti. Ancak çiftin arasındaki kriz bitmedi ve çift, geçtiğimiz gün tek celsede boşandı.
irem_derici_bosandi_2
Derici ve Esendemir, mahkeme çıkışı görüntülenmemek için davayı İstanbul dışına taşıdı. Anlaşmalı olarak boşanan ve birbirlerinden maddi-manevi hiçbir talepte bulunmayan çift, dün Gebze’de görülen duruşmayla iki yıllık evliliklerini noktaladı. Çiftin boşanma davası İrem Derici’nin doğum gününe denk geldi. Boşandıktan sonra Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici’nin fotoğrafını paylaşıp ‘İyi ki doğdun güzelliğim. Umarım yeni yaşında her şey gönlünce olur’ mesajını yazdı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Magazin

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir