Instagram’ın yeni fenomeni: Tayvanlı hemşire!

Instagram’ın yeni fenomeni: Tayvanlı hemşire!

Instagram’ın şu sıralar fenomen ismi Tayvan’da yaşayan 23 yaşındaki Carina Linn. Instagramda paylaştığı cesur fotoğraflarıyla dikkat çeken Carina Linn, her ne kadar modelleri aratmayan pozlara sahip olsa da aslında hemşire!


Yüklediği fotoğrafların altına binlerce yorum ve beğeni alan hemşire Linn, “yürek hoplatan hemşire” ünvanına sahip. 185 bin takipçisi bulunan güzel hemşire, kendisini ünlü olmak için sosyal medya üzerinden açık fotoğraf paylaşmak ile suçlayanlara da son paylaşımına eklediği notla cevap vermeyi de ihmal etmedi.

”Hala hemşire olarak çalışmaktayım ve hangi hastanede çalıştığımı bana sormayın. Ünlü olmak için fotoğraf paylaşmıyorum, sadece fotoğraf paylaşmak beni mutlu ettiği için fotoğraf paylaşıyorum. Beni eleştirenler sadece başkalarının hayatına müdahale etmek isteyen zavallılardır.” diyerek tepkisini dile getirdi.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir