İngiliz Rock Devi ”The Charlatans” 14 Ağustos’ta İstanbul’da!

İngiliz Rock Devi ”The Charlatans” 14 Ağustos’ta İstanbul’da!

Muhteşem şarkıları ve olağanüstü performanslarıyla tüm dünyanın hayranlığını kazanan ”The Charlatans”, BKM organizasyonuyla 14 Ağustos Cuma akşamı saat: 21.00’da İstanbul KüçükÇiftlik Park’ı sallamaya hazırlanıyor. Dünya’nın çeşitli ülkelerinde verdikleri her konserde izleyenleri çoşturan grup, bu kez Türk hayranlarına unutulmaz bir konser verecek.
the_chrlatans_istanbul_kucukciftlikpark
1990 yılından bugüne, çıkarttıkları 12 albümle uzun süre listelerin ilk sıralarında bulunan grup, 20 yıldan uzun süreli birliktelikleriyle , İngiliz Rock’ının en ilham verici topluluğu olmaya devam ediyor. Martin Blunt (Bas), Jon Brookes (Davul), Tim Burgess (Vokal), Mark Collins (Gitar) ve Tony Rogers (Klavye)’dan oluşan grup, bu organizasyonla Varşova’dan, Teksas’a, Mexico City’den, Liége’e bir çok şehir gezecek. Siz de bu unutulmaz konser için sabırsızlanıyorsanız hemen acele edin ve Biletix’ten biletinizi biran önce alın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir