İlk buluşma için taktikler

İlk buluşma için taktikler

Hoşlandığınız erkek ya da kadınla ilk buluşmanıza çıktığınızda onu etkilemek istiyor musunuz ? Mesela ilk buluşmanızda hayat hikayenizi kesinlikle anlatmayın. Erkekler, karşılarında dünyanın en seksi kadını bile olsa, hiç konuşmayan, suskun kalan bir kadınla bir daha hiç bir şekilde görüşmek istemezler. Bu tavsiyelere ek olarak ikinci buluşma için istekli olduğunuzu göstermelisiniz. Hayat hikayenizden bahsetmemeye çok dikkat edin. Mesela sizin entelektüel biri olduğunuzu anlaması için toplumu ilgilendiren konulardan da bahsedebilirsiniz.
ilk_buluşma
Eğer onu daha çok etkilemek istiyorsanız iyi vakit geçirdiğinizi söyleyerek veya küçük bir öpücükle erkeğe ikinci buluşma için can attığınızı göstermeniz mümkün. Son olarak bazı kadınlar hala erkeklerden hesabı ödemelerini bekler. Erkeklerin bu durumdan şikâyetçi olduğunu düşünmeyin, değiller. Yeter ki, ödemesine izin verip teşekkür etmeyi bilin. Erkekler, hiçbir şey için teşekkür etmeye tenezzül etmeyen kadınları pek sevmez. Sandalyenizi çektiğinde ya da arabanın kapısını açtığında teşekkür etmeyi ihmal etmeyin.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir