Hollywood yıldızlarının büyüleyici mutfak dekorasyonları!

Hollywood yıldızlarının büyüleyici mutfak dekorasyonları!

Sanat ve televizyon dünyasının ünlülerinin nasıl bir mutfakta zaman geçirdiklerini biliyor muydunuz? Ev dekorasyonuna büyük önem veren ünlü isimler, bu önemi mutfak dekorasyonlarına da yansıtmış. İşte Hollywood yıldızlarının büyüleyici mutfak dekorasyonları;
Jennifer Lopez: 46 yaşındaki ABD’li sanatçı Jennifer Lopez’in mutfağı sade ve şık tasarımıyla göze çarpıyor. Beyaz lakenin kullanıldığı bu güzel mutfak, ortasında kadınların çok sevdiği büyük bir ada ünitesine de sahip. İçecek konusunda oldukça hassas olduğu gözlenen yıldızın mutfakta bulunan içecek dolabı evin içerisinde en çok dikkat çeken ayrıntı.
unlulerin_mutfak_dekorasyonlari
Ellen DeGeneres: e2 kanalında yayımlanan programıyla Türkiye’de de tanınan ünlü sunucu Ellen DeGeneres, Kaliforniya’da bulunan 26 dönümlük çiftliğinde bu rustik mutfak stilini tercih etmiş. Ahşabın hakim olduğu bu mutfak, Ellen DeGeneres’in tarzını yansıtıyor.
unlulerin_mutfak_dekorasyonlari_2
Lady Gaga: ABD’li ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın, Malibu’daki evinin mutfağında seçilen tonlar ve kullanılan ışıklandırmalar mutfağı modern ve kullanışlı gösteriyor.
unlulerin_mutfak_dekorasyonlari_3
Bruce Willis: Kış tatillerini ABD’nin kuzeybatısındaki Idaho eyaletindeki evinde geçiren Bruce Willis’in mutfağında bir de şömine bulunuyor. Sade ve elegan ahşap tasarımların hakim olduğu mutfak oldukça çekici bir dekorasyona sahip.
unlulerin_mutfak_dekorasyonlari_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Magazin

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir