Holiday Tur Acentası – 2014 Turizm Fuarları

Holiday Tur Acentası – 2014 Turizm Fuarları

Holiday Tur, hedef pazarlarından İran’ın başkenti Tahran’da düzenlenen Turizm Fuarı’nda stant açtı. 19-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen etkinliğe katılım amaçlarını, Türk turizmini tanıtmak ve ziyaretçilere detaylı bilgi vermek olarak belirtti.
Holiday Tur kurucusu Aşkın Koç’un bizzat katılımı ile gerçekleşen bilgilendirme toplantıları, Holiday Tur yetkililerinin ve çok sayıda ziyaretçinin de katılımıyla oldukça olumlu geçti.
fuar
Bunun yanı sıra Birleşmiş Milletler ve İran arasında yürütülen nükleer müzakere sürecide olumlu bir havada geçti. Bu konuda Holiday Tur’un öngördüğü sonuçlar arasında, İran Riyali’nin de dolar karşısında değer kazanması, ilerde ambargonun kalkması ve bu sonuçlarla birlikte Türkiye’ye daha çok ziyaretçi beklenmesi yer almaktadır.
Her ne kadar varılan mutakabat sonuçları etkisini sürece yaysa da Holiday Tur, bu olumlu hava sonucunda, 2014 Mart ayı içerisinde Türkiye’yi ziyaret edecek ilk misafirlerini dört gözle beklemektedir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir