Heyecanla beklenen Windows 10 dönemi başladı!

Heyecanla beklenen Windows 10 dönemi başladı!

Microsoft‘un merakla beklenen işletim sistemi Windows 10 bugün kullanıcılara sunuldu. Ciddi değişiklikler olduğu için Windows 9’u atladığı düşünülen Microsoft, 190 ülkede Windows 10 güncellemesini sundu. 3 GB boyutunda olan Windows 10 güncellemesinin 3 yıl içinde 1 milyar kullanıcısı olması bekleniyor. Eğer lisanslı Windows 7, 8 veya 8.1 işletim sistemine sahipseniz ve Windows 10 için rezervasyon yaptırdıysanız; Denetim Masası>Windows Update bölümünden veya Mağaza uygulamasınından güncelleştirmeleri denetle diyerek Windows 10 indir işlemine başlayabilirsiniz.
heyecanla_beklenen_windows_10_donemi_basladi_2
Windows 10’da oldukça hızlanan İnternet Explorer, Microsoft Edge adıyla karşımıza çıkıyor. Kullanıcılarının daha hızlı bir deneyim yaşaması için yeni klavye kısayolları da eklenen Windows 10’un değişen bir çok özelliğinden sadece bir kaçı bunlar. Heyecanla bekledikleri Windows 10’a kavuşan kullanıcılar ne gibi sorunlar ve yeni özelliklerle karşılaşacaklar ilerleyen günlerde göreceğiz.
heyecanla_beklenen_windows_10_donemi_basladi_

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir