Her şey dahil gemi turlarının bilinmeyen yönü!

Her şey dahil gemi turlarının bilinmeyen yönü!

Çok uygun olduğunu düşündüğümüz her şey dahil turlar aslında sandığımız kadar karlı değil. Gemilerde kasa olmadığından tüm masraflarınızın fatura edileceği bir kredi kartı ibraz etmeniz gerekiyor. Nakit ödeme yapmadığınız içinde cebinizden hiç para çıkmıyor hissine kapılıyorsunuz. Her şey dahil gemi turlarında o kadar da her şeyin dahil olmadığının kanıtı…
İçecekler;
Çoğu kişi belli bir ücret ödeyip sınırsız içecek seçeneğini tercih ediliyor ancak servis ücreti de eklenen bu paketler aslında içemeyeceğiniz içkiler için para vermenizden ibaret. Tabi çok fazla içki tüketiyorsanız bu seçeneği seçmeniz daha uygun olabilir.
Çocuklar;
Su kayakları, oyun alanları, bilgisayar odaları ve bebek bakımı gibi servisler ücretli bu nedenle seçtiğiniz pakete dahil olan etkinliklerin çocuğunuz için yeterli olacağından emin olun.
Her_sey_dahil_gemi_turlarinin_bilinmeyen_yonu_
Aktiviteler;
Masa oyunları, şovlar, konuşmalar, canlı müzik ve yemek kursları gibi aktiviteler bedavayken kaya tırmanışı, fitnes dersleri ve şarap tadımı gibi aktiviteler oldukça pahalıya geliyor. Bu konuda da çok dikkatli olamanız önerilir.
Fotoğraf;
Kendi fotoğraf makinenizi getirip dilediğinizce fotoğraf çekmenizi öneririz. Eğer gezinizin pahalıya mal olmasını istemiyorsanız en güzel anlarınız da yanınızda beliren geminin profesyonel fotoğrafçısına hayır demelisiniz.
Her_sey_dahil_gemi_turlarinin_bilinmeyen_yonu_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir