Her mevsim denize girebileceğiniz kumsallar!

Her mevsim denize girebileceğiniz kumsallar!

Kışın soğuk ve karlı havasından kurtulup; yazın sıcak, cıvıl cıvıl geçtiği, denizden çıkmak istemediğiniz günleri özlediyseniz kış aylarında da denize girebileceğiniz ve güneşlenebileceğiniz alternatifleri değerlendirebilir ve tropikal bölgelerde sıcak günlerin keyfini çıkarabilirsiniz. İşte kışın da denize girebileceğiniz kumsallar:
*Matira Beach: Beyaz kumlardan oluşan bu kumsal, Bora Bora Adaları’nın en ünlü sahillerinden biri. Bungalov şeklindeki tesisleriyle, Güney Pasifik’in masmavi, berrak sularının kıyısında tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
*Bondi Beach: Uzun ve geniş kumsalıyla Avustralya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Sidney’de bulunan Bondi Beach, tatil severlerin vazgeçilmez adresi. Ayrıca, su sporları tutkunlarının da gözdesi!
kumsal_1
*Kadmat Adası: Yunuslarla yüzebileceğiniz, diğer deniz canlılarını da denizin berrak sularında gözlemleyebileceğiniz bu ada, plajıyla göz kamaştırıyor.
*Tulum Beach: Eski Maya uygarlığından kalma muhteşem yapıların arasında kalan bu kumsalda yüzebilir, tarihi yapıları seyredebilirsiniz.
kumsal_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir