Hem Seyahat Edin Hem Para Kazanın

Hem Seyahat Edin Hem Para Kazanın

Seyahat ederken aynı zamanda para kazanmanız mümkün. İşte sizlere o mesleklerin listesini yaptk, ketifli okumalar dileriz.
Uçuş Görevlisi
Uçuş görevlisi olmak çok açık şekilde  seyahatle bağlantılı bir mesleğe sahip olmak demek. Üstelik bunun için spesifik bir bölüm okumanıza, derece almanıza gerek yok. Bunun kolay bir iş olduğunu söylemiyoruz, çalışma saatleri, insan memnuniyeti oldukça zor kıstaslar ayrıca işe kabul edilmek, standartlara uymak da biraz stresli olabilir. Ama kıtadan kıtaya, şehirden şehre gitmek, en azından belli yerleri tecrübe etmek istiyorsanız bütün bu engelleri aşılabilecek basit şeyler olarak görmelisiniz.670x210-çift-copy-meslek
Düğün Fotoğrafçısı
Artık bu iş farklı bir kulvara taşındı. Eğer iyi bir göze ve düzgün bir fotoğraf makinasına sahipseniz çiftlerin düğün veya balayı fotoğraflarını çekebilirsiniz. Hem para kazanıp hem de onlar nereye gidyorsa oraya gidip birkaç gününüzü güzel bir şekilde harcayabilirsiniz. Dış mekan çekimlerinde iyiseniz ve kendinize güveniyorsanız tercih edebilirsiniz.
Gönüllü Yardım Kuruluşlarına Katılmak
Eğer gerçekten farklı coğrafyalara seyahat etmek, farklı kültürlerle, insanlarla tanışmak istiyorsanız uluslararası yardım kuruluşlarında çalışabilirsiniz. Doğal afette veya başka extrem durumlarda zarar gören bölge halkına hem faydanız dokunabilir hem de normal bir ziyaret esnasında öğrenemeyceğiniz bilgiler ve sosyo-kültürel davranışları öğrenebilirsiniz. Bu link size biraz yardımcı olabilir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir