Havaalanlarında unutulan eşyalar nerelerde satılıyor?

Havaalanlarında unutulan eşyalar nerelerde satılıyor?

Havaalanında panikle uçuş saatinize yetişirken herhangi bir eşyanızı unutmanız mümkün. Bu eşyalar, uzun bir süre sahiplerine ulaşamazsa havalimanı yönetimi tarafından açılan ihale ile satışa sunuluyor. Peki hangi eşyalar nerelerde satılıyor?
Bilgisayar: Her yıl yüzlerce dizüstü bilgisayar havaalanlarında unutulabiliyor. Bu bilgisayarlar havalimanı ihalesini kazanan ve her yıl değişen bir başka dükkanda yeni sahipleriyle buluşuyor.

Müzik çalar: Yolculuklarımızın olmazsa olmazı müzik çalarlar, eğer uzun bir süre sahibi bulunamazsa çok uygun fiyata satışa çıkarılan dükkanda bulunabiliyor.
Gözlük: En fazla unutulan eşyalar arasında yer alan gözlükler de havalimanı tarafından açılan ihaleyi kazanan dükkan sahibi tarafından piyasa değerinin çok altına alınıp satılıyor.

Çanta: Son yıllarda en çok unutulan eşyalar kuşkusuz çantalar… Bu eşyalarda uzun bir süre sahiplerine ulaşamazsa havalimanı yönetimi tarafından açılan ihale ile satışa sunuluyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir