Hangi kayak merkezini neden tercih etmeliyiz?

Hangi kayak merkezini neden tercih etmeliyiz?

Kayak tatili herkesi heyecanlandırır. ”Kayak sezonu açıldı, kayak için nereye gitmeliyim?” diyenler bu haberimiz sizin için! Peki, sizin için en uygun kayak merkezi hangisi? İşte beklentilerinize göre tercih edebileceğiniz kayak merkezleri;
Çocuklarla çıkacaksanız! Sömestre tatili başladı. Kış tatili denilince hepimizin aklına kayak tatili gelmektedir. Eğer çocuklarınızla gideceğiniz kayak tatilinde iyi bir seçim yapmazsanız bu kayak tatili sizin için oldukça endişe verici olabilir. Gideceğiniz kayak merkezinde mutlaka çocuklarınız için aktiviteler ve kayak okulları bulunmalı. Fransa’da Courchevel’in yanında bulunan Meribel Val d’Isere , Avoriaz, İtalya’da Val Gardena, Avustur’ya da Lech, İsviçre’de Saa- Fee, Wengen çocuklar için birer cennet niteliğinde.

Yeni başlayanlar için! Kayak yaparken seviyenize göre bir pist seçmelisiniz. Bu yüzden pistlerin zorluk derecesini araştırmalı ve pist uzunluklarının size uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Avusturya’da Lech, İsviçre’de Saa- Fee, Bulgaristan’da Bansko, Fransa’da Meribel bu doğrutulda size hitap eden pistlerden.

Eğer eğlence arıyorsanız!
”Ben kayak tatili yaparken eğlenceden de vazgeçmem” diyenlerdenseniz sizi İtalya’daki Courmayur’a ya da İsvçre’deki Zermatt’a alalım..

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir