Hangi havaalanlarında sinema bulunuyor?

Hangi havaalanlarında sinema bulunuyor?

Havaalanına erken gittiniz veya aktarmalı uçuşunuz var ve birkaç saat beklemek zorundasınız. Bu süreyi daha keyifli ve verimli hale getirmek ister miydiniz? Tabii ki isterdiniz! Havaalanlarında geçmek bilmeyen saatleri keyfe dönüştürecek yeni bir uygulamadan bahsedelim hemen size; Havaalanı Sineması Dünya genelinde hizmet veren bazı havaalanları tarafından uygulanan bu hizmet, rötarlı uçuş veya aktarmalı sefer için bekleyen yolculara sıkılmadan vakit geçirtmeyi ve memnun etmeyi hedefliyor. Peki bu havaalanı sinemaları hangi havaalanlarında bulunuyor?
Minneapolis-Saint Paul Uluslararası Havaalanı: ABD’nin sinema hizmeti sunan ilk büyük havaalanı olan Minneapolis-Saint Paul Uluslararası Havaalanı, Minnesota eyaletinde bulunuyor. Ağırlıklı olarak sanat filmleri ve ödüllü belgesel yapımlarına yer veren sinema salonu, C18 kapısının hemen yanında bulunuyor. Haftanın 7 günü 24 saat açık olan bu salonda uçağınızı beklerken oldukça kaliteli zaman geçirebilirsiniz.
sinema_bulunan_havaalanlari
Portland Uluslararası Havalimanı: ABD’nin Oregon eyaletinde bulunan Portland, Hollywood Theatre ile işbirliği yaparak, yolcuları için “vintage” tarzı bir sinema deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Önümüzdeki yaz hizmete girecek olan sinema salonlarında yerel yapımcıların hazırladığı kısa filmler gösterilecek.
Singapur Changi Havaalanı: Müşteriyi memnun etme anlayışıyla hizmet veren Singapur Airlines, Asya’nın en iyi havayolu şirketi ve en iyi business class ödüllerini almış bir havayolu. Terminal 2 ve Terminal 3’te yer alan sinema salonları vaktini film izleyerek geçirmek isteyenler için tasarlanmış. Ayrıca gişe filmlerini de ücretsiz olarak izlemeniz mümkün!
sinema_bulunan_havaalanlari_2
Hong Kong Uluslararası Havaalanı: Seyahatiniz için maksimum kolaylığı sağlamak üzere tasarlanmış Hong Kong Uluslararası Havalimanı, tartışmasız dünyanın en ünlü havalimanı. Hong Kong International Airport da filmleri 2D ve 3D izleme imkanı sunan IMAX sistemine sahip bir salon bulunuyor.
Indira Gandhi Uluslararası Havaalanı: 2013 yılında Delhi Indira Gandhi International Airport’ta hareketli koltuklara sahip, 6D film izleme imkanı sunan salon açtı. Üstelik kar tanesinden baloncuklara uzanan 21 özel efekt simulasyonu ile sanal gerçeklik hissini üst sıralara taşıyor.
Incheon Havaalanı: 6 yıl üst üste Dünyanın En İyi Havalimanı ödülünü alan havalimanının Seul Terminali’nin B1 kapısında yer alan 2 ayrı sinema salonu, haftanın yedi günü sabah 9:00 ile akşam 11:00 saatleri arasında hizmet veriyor.
sinema_bulunan_havaalanlari_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir