Hamburg tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Hamburg tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Hamburg, eğlence mekanları konusunda Avrupa’nın en iyi destinasyonlarından biri. Hamburg da müziğin kalbi St. Pauli Bölgesi’nde atmaktadır. Bu bölgede sayısız bar, disko, gece kulübü yer almaktadır. Hamburg da müziğin, dansın ve gece hayatının eğlencesine doymadan ülkeyi terketmemenizi öneriyoruz. İşte Hamburg tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları;
Bar Rossi: Schanzenvierte semtinin kalbinde yer alan Bar Rossi, bohem atmosferiyle sizi saracak. Genelde techno müzik çalan mekanda DJ performansları da dinleyebilirsiniz.

20up: Riverside Empire Hotel’in 20. katında bulunan bu mekan, Hamburg gece yaşamına üst perdeden bakmak isteyenlerin, gittiği bir kulüp. Unutmadan, biraz cep yakabilir.

Cotton Bar: Aslında caz bar olan mekanda her gün canlı müzik bulunuyor. Neustadt bölgesinde yer alan bar, güler yüzlü servisi ve uygun fiyatlı içkileri ile biliniyor.

Angie’s Nightclub: Sadece Cuma ve Cumartesi günleri 22.00-04.00 arasında açık olan mekan, St. Pauli’de yer alıyor. Her zaman farklı ve kaliteli sanatçıları konuk alan kulübün sloganı ‘Gece Sanatı’dır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir