Hafta sonu tatilinde gidebileceğiniz filmler!

Hafta sonu tatilinde gidebileceğiniz filmler!

Film izlemek birçoğumuz için önemli bir aktivite. Film keyfini sinemada yaşamak ise ayrı bir heyecan. Peki bu hafta sonu tatilini sinemada değerlendirmeye ne dersiniz? İşte bu hafta sonu tatilinde gidebileceğiniz filmler;
Ailecek Şaşkınız: Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in 2 Mart’ta izleyiciyle buluşan yeni filmi ‘Ailecek Şaşkınız’ perdeyi rekorla açtı. Yönetmen Selçuk Aydemir ile komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i yeniden bir araya getiren Ailecek Şaşkınız, babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’ın hikâyesini anlatıyor. Komedisi bol eğlencesi bol izlenmesi gereken güzel bir film.

Can Feda: Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in başrolü paylaştığı “Can Feda” dün izleyicisiyle buluştu. Kaliteli prodüksiyonuyla dikkat çeken aksiyon dolu film Can Feda, sinema severlere aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Film, sınır ötesindeki bir operasyon çerçevesinde işgal ekiplerine karşı mücadele eden özel bir timin hikayesini konu alıyor.

Kızım ve Ben: Başrollerini Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu’nun üstlendiği ‘Kızım ve Ben’ 6 Nisan 2018’de vizyona girdi. Filmde, bir iftira sebebiyle kızından ayrılmak zorunda kalan bir kadının yaşadıkları anlatılıyor. Film, gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanmış.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir