Günlük – Haftalık kiralık kaplıca villalar

Günlük – Haftalık kiralık kaplıca villalar

Ülkemiz doğal termal kaplıca ciddi anlamda zengin bir konumdadır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde sağlıklı şifa dolu sıcak su kaynaklarında kurulmuş tesisler mevcuttur. Fakat her sıcak su, termal, yani tedavi edici değildir. İçerisinde ihtiva ettiği mineraller, gazlar ve diğer bileşimleri en yoğun (zengin) olanları tedavi edici özelliğe sahiptir. Diğerleri ise sadece hoşça vakit geçirilecek yerlerdir

Neden Termal Tatil? Neden Afyon? Neden Villa Konaklama?

Zamanla, sosyal yaşamımıza, çalıştığımız işe, bulunduğumuz ortama, beslenme alışkanlıklarımıza, fazla kilolarımıza, stres ve diğer birçok sebeplere bağlı olarak vücudumuzda çeşitli ağrılar başlayabilir. Bu ağrılar birçok hastalığın habercisi veya direkt sebebi olabilir.
5 yıldızlı Otel konforunda, Afyon’un en lüks ve rahat butik tarzda hazırlanmış Dündar Termal Villaları Apart Hotel Afyon‘da ki eviniz.

Fizik tedavi ve Rehabilitasyon ile Kaplıca Tedavilerinin buluştuğu Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezine 50 metre uzaklıkta.

Bütün villalarda ; 2 Yatak Odası (1 çift, 2 tek kişilik yatak), 1 Salon, dubleks

Galeri

Tanıtım Videosu

 

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir