Güney Amerika’da vize derdi olmadan tatile gidebileceğiniz yerler!

Güney Amerika’da vize derdi olmadan tatile gidebileceğiniz yerler!

Bir çok kişi evraklarla ve masraflarla uğraşmak istemediğinden vizesiz ülkeleri tercih ediyor. Siz de böyle düşünenlerdenseniz İşte Türkiye’den vizesiz gidebileceğiniz Güney Amerika ülkeleri…
Uruguay;
Güney Amerika’nın İsviçre’si denilen ülkenin nüfusunun yaklaşık yarısı başkent Montevideo‘da yaşamaktadır. 8 saat çalışma sistemini uygulayan ilk ülkedir.
Ekvador;
Ekvatorun ikiye böldüğü Ekvador 283.560 km² yüzölçümü ile Güney Amerika’nın küçük ülkelerinden biridir. Başkenti Quito olan ülkenin resmi dili İspanyolca’dır.
Guney_Amerika_da_vize_derdi_olmadan_tatile_gidebileceginiz_yerler_
Kolombiya;
Ülkenin başkenti ve en büyük şehri Bogota‘dır. Ayrıca tarihiyle, kumsallarıyla ziyarete gelenleri büyüleyen Santa Marta’da Kolombiya’nın en önemli kentlerinden biridir.
Peru;
Güney Amerika’nın batısında yer alan ülkenin başkenti Lima‘dır. Doğası ve antik kentleriyle dikkat çeken ülke özünü çok iyi şekilde muhafaza etmiştir.
Guney_Amerika_da_vize_derdi_olmadan_tatile_gidebileceginiz_yerler_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir