Güneş yanıklarının tedavisi

Güneş yanıklarının tedavisi

Güneş yanıkları herkesin sorunu haline gelmiştir. Özellikle beyaz tenliler için güneş ışınları ciddi şekilde risk oluşturmaktadır. Teninizin kıpkırmızı olmasını istemezsiniz değil mi ? Bu yanıklar sağlığınızı etkileyebilir kötü bir şekilde etkileyebilir. Bu yüzden olabildiğince dikkatli davranmalısınız. Eğer bronzlaşmak istiyorsanız kesinlikle güneş kreminizi yanınızdan ayırmayın.
Güneş_yanıkları
Güneş kremi, güneş gözlüğü, şapka ve beyaz bir tişört her zaman yanınızda bulunsun. Eğer yanmış bir bölgeniz varsa soğuk su da güzelce yıkayın ve üzerinde bulunan saat, yüzük ya da kıyafet gibi nesneleri çıkartın. Eczanelerde güneş yanıkları için kremler satılmakta onları alarak cildinizde ki yanıkların daha kötüye gitmesini engelleyebilirsiniz. Tatilinizi dikkatsizlik yüzünden mahvetmeyin. Sağlığınız her şeyden önce geldiği için tatili de sağlıklı bir biçimde atlatmaya çalışın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir