Gündüz erkek gece kadın oluyor!  Nedeni ise..

Gündüz erkek gece kadın oluyor! Nedeni ise..

Bir cep telefonu aksesuarı satıcısı olan Pakistan’lı Wasseem Akram‘ın gündüz ile gece hayatı arasında büyük bir fark bulunuyor. 27 yaşındaki genç adam, hava kararmaya başlayınca aynanın karşısına geçiyor, traş oluyor ve makyaj yapıyor. Nedeni ise Wasseem Akram, akşamki yaşamına “Rani” (kadın düğün dansçılarına Pakistan’da verilen ad) olarak devam ediyor.
wasseem_akram_pakistan
Akram iki işte birden çalışma sebebini; “Hayat çok zor, tek işte çalışarak ailemin geçimini sağlamak imkansız Düğünlerde ve özel partilerde dansçılık yapmak cep telefoncuda çalışmaktan çok daha fazla para kazanmamı sağlıyor” şeklinde dile getiriyor. Pakistan’da farklı cinsel kimliklerin ulu orta bir şekilde yaşaması neredeyse imkansız. Aşırı dinciler, farklı cinsel kimliklere sahip kişilere ölüme kadar varan saldırılar düzenliyorlar. Bu kimlikteki kişiler de bu sebeple kendilerini gizliyorlar.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir