Google Translate ile Türkçe görsel çeviri artık mümkün!

Google Translate ile Türkçe görsel çeviri artık mümkün!

Yabancı bir tabela ile karşı karşıyasınız, çeviri programına yazmak hem zor hem vakit kaybı. İşte bu kaybı ortadan kaldırmak isteyen Google tarafından hayata geçirilen ve uzun bir süredir kullanılmakta olan görsel çeviri artık Türkçe çeviride yapabiliyor. Tercüme etmek istediğiniz yazıya ya da görsele telefonun kamerasını yaklaştırın, karşılığını yine aynı ekrandan Türkçe görün. Daha önceden 7 dilde kullanılabilen bu özelliğe son güncelleme ile Türkçe’ninde dahil olduğu 20 dil seçeneği daha eklendi. Google Çeviri uygulamasını kullanmak için internet veya mobil şebeke bağlantısı da gerekmiyor her bir dil için yaklaşık 2 MB boyutundaki dil paketini indirmeniz yeterli olacak.
Google_Translate_ile_Turkce_gorsel_ceviri_artik_mumkun_
Anında görsel çeviriye ek olarak 32 dil arasında gerçek zamanlı sesli çeviri yapabilecek sesli konuşma moduda eklendi. Tüm bu özelliklere sahip son güncelleme birkaç gün içinde hem Android hem de iOS platformlarında yer almaya başlayacak.
Google_Translate_ile_Turkce_gorsel_ceviri_artik_mumkun_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir