Gökçeada’da yüzebileceğiniz en güzel plajlar!

Gökçeada’da yüzebileceğiniz en güzel plajlar!

Türkiye’nin deniz üzerindeki en büyük kara parçası olan Gökçeada’yı mutlaka tatil planlarınıza eklemelisiniz. Çünkü buranın muhteşem manzarasıyla dinlenecek, yeşilliğiyle huzur bulacak, tertemiz plajlarında sevdiklerinizle eğlenceye doyacaksınız. İhtişam dolu doğası, bol oksijeni ve otantik mimarisi ile büyüleneceğiniz bu adanın en güzel plajlarını sizler için araştırdık;
Laz Koyu: Şahinkaya arazisi içerisinde yer alan Laz Koyu, oldukça şirin bir koy. Koyda bulunan tesisten şemsiye ve şezlong kiralamak mümkün. İsterseniz kendiniz de getirebilirsiniz.
gokceada_plajlari
Aydıncık Plajı: Altın sarı kumuyla görenleri büyüleyen bu plaj, suyu çok derin olmadığı için çocuklu aileler için de oldukça uygun bir plaj. Plajın hemen yanında Tuz Gölü vardır ve çamuru birçok hastalığa iyi gelmektedir.
gokceada_plajlari_2
Yıldız Koyu: Adanın kuzey kıyılarında denizin tadını çıkarmak istiyorsanız tek adresiniz Gökçeada Yıldız Koyu’dur. Yıldız Koyu, Türkiye’nin ilk Sualtı Milli Parkı sınırları içerisinde ve milli parkın karadan ulaşılabilen tek koyudur. Koyun suları akvaryum gibidir.
gokceada_plajlari_3
Marmaros Plajı: Yolu trafiğe kapanmış olan doğal bir plajdır. Burası taşlık, doğal bir plaj, denizi tertemiz. Etrafında hiçbir yerleşim yeri bulunmuyor.
gokceada_plajlari_4
Gizli Liman: Limana vardığınızda incecik kumu ve çam ağaçlarının bulunduğu kumsalı ile eşsiz bir görünüme sahiptir. Pek fazla bilinmeyen bu plaj, halen bakir, sakin ve doğallığından hiçbir şey yitirmemiştir.
gokceada_plajlari_5

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir