General Mobile’ın yeni telefonu karşınızda!

General Mobile’ın yeni telefonu karşınızda!

Türk markası olarak piyasalarda yerini alan General Mobile 2015 yılında ki ilk akıllı telefonu olan Discovery Air’ı tanıttı. Daha önce piyasaya sunduğu telefonların hesaplı olmasından dolayı bir çok rakibini geride bırakan General Mobile yine aynı taktikle telefonu piyasaya sürecek. 2 Şubattan itibaren satışa başlanacağı duyurulan bu telefonun fiyatı tam 799 TL olacak. Telefon aynı zamanda GSM operatörleri tarafından da satışa sunulacak. discovery_air
Merakla beklenen Discovery Air, yüksek fiyatlı rakiplerine karşı kullanıcılar için bir alternatif olacak.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Discovery Air’ın teknik özelliklerine bakıldığında 1.7GHz işlemcisi, 4.8 inç HD AMOLED ekran gözüküyor. Discovery Air’da 8MP arka ve 5MP ön kamera bulunuyor. Android 4.4.2 KitKat arayüzüyle satışa çıkacak telefona kısa sürede Android 5.0 Lollipop güncellemesinin de geleceği öğrenildi. Cihazda ayrıca 2050 mAh gücünde bir batarya bulunurken, 16 GB da hafıza bulunuyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir