Fiyortlarda tatil yapmak ister misiniz ?

Fiyortlarda tatil yapmak ister misiniz ?

Dünyanın en güzel manzaralarının bulunduğu yer olan Fiyortlarda tatil yapmak ister misiniz ? Resimlerde gördüğünüz o güzel yerler aslında ulaşılması imkansız değiller. Masaüstünüzü süsleyen o güzel resimlerin neredeyse hepsi Fiyortlar’da çekilmiş durumda. Fiyortlar denizin buzul vadilerini basması sonucu oluşmuştur ve genelde Norveç’te bulunurlar. Bu Fiyortlar dünyanın en güzel görünümünü oluştururlar.
fiyortlar
Tatilini böyle bir yerde geçirmeyi kim istemez ki ? Norveç’te bulunan Fiyortlar‘a gemi ya da tren turları ile ulaşabilirsiniz. Bu bölgelerde hiç bir şekilde tarım yapılamaz. Fakat çok güzel tatil yapılabilir. Bu bölgeler genelde gemicilik ve balıkçılık açısından gelişmiştir. Sizler için çok ilginç bir tatil önerisi olabilir. Dünyanın en güzel manzaralarına kendi gözlerinizle şahit olmak için muhteşem bir fırsat. İnternet üzerinden Fiyort turlarına bakarak seçtiğiniz herhangi bir tur ile bu yerleri gezip, görebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir