Film temalı otellerde muhteşem tatil!

Film temalı otellerde muhteşem tatil!

Günümüzde bazı oteller, alışılmış kalıpları kırarak kendine özgü dekoru ve konseptiyle diğerlerinden bir adım öne çıkabiliyor. Özellikle maceraseverlerin hoşlanacağı bu oteller, sıra dışı olmalarıyla fazlasıyla dikkat çekiyor. İşte dünyanın dikkat çeken film temalı otelleri;
Seven Otel, Paris-Fransa: Paris’in merkezinde bulunan Seven Otel’in konsepti James Bond filminden esinlenmiş. Odalarından barına, spasından mağazalarına ve restoranına kadar tüm otel zarif, şık ve karizmatik James Bond tarzını yansıtıyor.

Georgian House Otel, Londra-İngiltere: Londra’da bulunan The Georgian House Hotel bazı odalarını tıpkı Harry Potter dünyasındaki odalar gibi dekore etmiş. Harry Potter temalı odalar iksir şişeleriyle, kazanlarla ve büyü kitaplarıyla döşendi.

Sidi Driss, Matmata: Star Wars’ın ilk filminin çekildiği kasaba her yıl binlerce turisti ağırlıyor. 2000 yılında “Attack of the Clones” için tekrar inşa edilen set bu günkü ismi ile Hotel Sidi Driss, Star Wars hayranlarının en çok ziyaret ettiği bölgelerden biri.

Lotte Otel, Kore: Kore’deki Lotte Otel‘de Hello Kitty karakteri temalı 3 çeşit yatak odası bulunuyor. Hello Kitty prenses odası, Hello Kitty bayan odası ve Hello Kitty çocuk odası isimli odalar rahatlıkla 3 kişinin kalabileceği şekilde dizayn edilmiş.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir