Ferrari tutkunlarının eğlence parkı ”Ferrari World”

Ferrari tutkunlarının eğlence parkı ”Ferrari World”

Dünyanın en önemli mimarlık firmalarının başında gelen ”Benoy” tarafından tasarlanan Ferrari Theme Park, Ferrari tutkunlarını 20’den fazla eğlenceli aktivite ile unutamayacakları bir deneyim yaşatıyor. Abu Dhabi’de Yas Island üzerine kurulmuş olan bu eğlence parkı 200 bin metrekarelik çatısının altında İtalya’ya özgü özellikler taşıyor. Bu parkta 1947 model Ferrari bulmanız da mümkün, son model Ferrari de.
ferrari_world
Hem çocuklara, hem de yetişkinlere hitap eden parkın teması sadece Ferrari! Saatte 240 km hızla giden dünyanın en hızlı roller coasterına binip indiğinizde saçınızın başınızın dağılacağı muhteşem bir aksiyon yaşayacağınız, Ferrari’nin üretim aşamalarını 3D simulasyonlar ile izleyebileceğiniz olağanüstü bir park bu! Çocuklarınız ise Ferrari Formula 1 arabalarının minyatür versiyonlarına binip turlayabilir, uzaktan kumanda ile araba yarıştırabilirler.
ferrari_world_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir