Feriköy Antika Pazarı!

Feriköy Antika Pazarı!

Feriköy Antika Pazarı, Feriköy halk pazarı yerinde, pazar günleri kurulan, ikinci el eşyaların alım satımının yapıldığı yer. Antikalardan hoşlanıyor, kullanılmış eşyalara karşı sempati duyuyorsanız bir pazarınızı mutlaka burası için ayırmalısınız. Ailece eğlenerek gezebileceğiniz pazarda, çok eski, çeşit çeşit eşyaları bir arada görüp bunlar hakkında konuşma fırsatı bulacaksınız. Peki orada neler satılıyor? Aklınıza gelen eski dönemlere ait hemen hemen her şeyi satın alabileceğiniz gibi satadabilirsiniz. Pazar; kitaplar, siyah beyaz fotoğraflar, pul koleksiyonları, çeşit çeşit pikaplar – gramofonlar, plaklar, çevirmeli telefonlar, eski model silahlar, kullanılmış kıyafetler, takılar saymakla bitmeyecek çeşit çeşit birbirinden alakasız nesnelerle dolu.
Ferikoy_antika_pazari_
Yer bulmanız biraz zor olsa da bu güzel pazarın birde küçük bir otoparkı var. Geçmişe yolculuk yapmak isterseniz ya da çocukluğunuzda gördüğünüz o ürünleri çocuğunuzda görsün isterseniz işte size harika bir fırsat.
Ferikoy_antika_pazari_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir