Evinizi basit dekorasyonlarla değiştirin!

Evinizi basit dekorasyonlarla değiştirin!

Yaşadığımız yerlerin her zaman güzel, ilgi çekici olmasını isteriz. Bazılarımıza sade olması da yeter. Ama bazılarımız da evlerini renklendirmek ister. Evlerinin sıkıcı olduğunu düşünen hanımlarımız bu önerilerimiz sizler için! Evlerinizi basit şeylerle güzelleştirebilir, farklılaştırabilirsiniz. Mesela evinizin renginden çok mu sıkıldınız ? Alın boyaları eşinizle birlikte kendi istediğiniz renge boyayın. Hem eğlenceli olacaktır. Hem de sizler için farklılık olacaktır. Hep aynı renkleri tercih etmeyin. Mesela salonu krem rengine, yatak odasını kırmızıya, misafir odasını da maviye boyayın. evçift
Boyadığınız renklere göre bir kaç küçük eşya satın alın. Maviye boyadığınız odanız için mavi bir gece lambası, yeşile boyadığınız odanız için ise bir difenbahya çok hoş olucaktır. Bunlar yetmezse eğer bir kaç küçük tablo satın alın. Tablolar her zaman işe yarar. El işlerinde başarılıysanız eviniz için bir şeyler yapabilirsiniz. Mesela resim de başarılıysanız evinizin her yerini kendi tablolarınızla renklendirin. Ya da küçük biblolar alın onları istediğiniz renklere boyayın evin her köşesine yerleştirin. Son olarak tütsü. Tütsü her zaman işe yarar. Eğer güzel kokanı seçerseniz evinizi ferahlatabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir