Evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz nail art modelleri!

Evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz nail art modelleri!

Tırnak süsleme – nail art son yıllarda çok moda. Nail art, basit tabiri ile tırnak süsleme sanatıdır. Son zamanlarda gerek sosyal medyada gerekse çevremizde gördüğümüz rengarenk nail art modellerini dilerseniz zorluk çekmeden evde kendiniz de yapabilirsiniz. İşte önerebileceğimiz kolay nail art modelleri;
Işıltılı Nail Art: Nude rengi ojenize yaratıcılık katmak istiyorsanız tırnak diplerine veya uçlarına simli bir oje sürebilirsiniz. Bu nail art modeli özellikle uzun tırnaklara çok yakışıyor!

Tırnaklarınızda sanat oluşturun!
Eski bir makyaj fırçasının kıllarını şekildeki gibi ayırın. Tırnağınızın zeminine sürdüğünüz ojenin kuruduğuna eminseniz, ister kontrast renkte, isterseniz aynı rengin farklı tonlarındaki bir ojeyi üzerine uygulayın!

Yazılı tırnaklar!
Öncelikle tüm tırnaklarınıza açık renk bir oje sürmelisiniz. Oje kuruduktan sonra parmağınıza kolonyayı dökün ve küçük küçük kestiğiniz gazete parçalarından birini parmağınızın üzerine yerleştirerek birkaç saniye bastırın. Kaldırdığınızda gazetedeki yazıların tırnağınıza geçtiğini göreceksiniz!

Ombre tırnaklar!
Öncelikle aynı rengin iki farklı tonunu edinmelisiniz. Bunların dışında minik bir sünger parçasına da ihtiyacınız olacak. Öncelikle temiz bir zemine açık ve koyu renkli ojenizi damlatın. Daha sonra süngerinizi bu iki ojenin üzerine tampon hareketlerle bastırın. Ojenin süngerin üzerinde kurumasına izin vermeden, süngeri tırnağınıza ileri geri hareketlerle uygulayın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir