Evdeki eşyalardan muhteşem tasarımlar yapabilirsiniz!

Evdeki eşyalardan muhteşem tasarımlar yapabilirsiniz!

Kullanmadığınız eski eşyaları muhteşem tasarımlara dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz? Evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı çöpe atmak yerine geri dönüşüm olarak değerlendirmeye ne dersiniz? Sıfır harcama ve yaratıcı bir ruh sayesinde muhteşem tasarımlar elde etmek mümkün!
Düğmeler ile abajur süslemesi: Artık abajurlarınız daha renkli! Bir çok renk ve boyutta düğmeleri abajurun üzerine saydam yapıştırıcı ile yapıştırarak hoş ve yaratıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.
eski_esyalardan_tasarimlar
Bidondan sepet: Eğer bir sepete ihtiyaç duyuyorsanız gidip satın almayın. Pekala evde kullandığınız bir bidon hatta bu modelden yola çıkarak bir damacana işinizi görecek bir sepete dönüşebilir. Yeter ki siz isteyin!
eski_esyalardan_tasarimlar_2
Kasadan Kedi Yuvası: Kediniz için sebze kasasından yumuşacık bir yuva yapabilirsiniz.
eski_esyalardan_tasarimlar_3
Şişeden gazetelik: Renkli plastik şişeden çok şık gazetelik yapabilirsiniz.
eski_esyalardan_tasarimlar_4
Merdivenden kitaplık: Bir ahşap merdivene, duvara yanlara doğru monte ederek bir kitaplık olarak ikinci bir hayat verebilir.
eski_esyalardan_tasarimlar_5
Şampuan kutusundan kalemlik: Çocuklarınızın hem ihtiyaçlarını karşılamak, hem de onları geri dönüşüm konusunda eğitmek istiyorsanız yüzlerce yıl doğada kaybolmayan şampuan kutularını tercih edebilirsiniz.
eski_esyalardan_tasarimlar_6
Çataldan askılık: Kullanmadığınız veya yamulmuş çatalları pense yardımıyla kıvırıp farklı bir askılık yapabilirsiniz.
eski_esyalardan_tasarimlar_7
Kağıt rulolarından duvar motifleri: Koli bantları, tuvalet kağıtları gibi bir çok eşyanın içerisindeki karton ruloları pekala siz de evinizin dekorasyonu için geri dönüştürebilirsiniz.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_9

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir