Ev yapımı makyaj temizleyici

Ev yapımı makyaj temizleyici

Makyaj temizlemek her kadının korkulu rüyasıdır. Kullandığınız ürüne göre can yakabilir ya da yakmayabilir. Onun dışında bazen temizlemeden uyursunuz. İşten veya okuldan yorgun argın gelirsiniz direkt yatarsınız. İşte bu daha çabuk yaşlanmanızı sağlayacak şeylerden. Tatilde bile ev yapımı makyaj temizleyicileri kullanabilirsiniz. Üstelik yanınızda da taşıyarak her yerde kullanabilirsiniz. İlk önce yapmanız gereken gül suyu ve zeytinyağı almak.
makyaj_temizleyici
Bunları aldıktan sonra gül suyu ve gül suyu kadar zeytinyağını bir şişeye koyun karıştırın. İkisinin de eşit miktarda olmasına özen gösterin. Bu karışımı çalkalamalısınız ve zeytinyağının sızma olduğundan emin olun. Daha sonra makyajınızı temizlemeye başlayabilirsiniz. İşin püf noktası makyajınızı temizleyeceğiniz zaman karışımı çalkalamanız. Daha sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir