Eşya çoksa, bavul nasıl toplanır?

Eşya çoksa, bavul nasıl toplanır?

Tatile çıkmak hem kafa dinlemek hem de eğlenmek amacıyla çok iyi bir fikirdir. Ama tatile çıkarken bavulunuz eşyalarınıza göre küçük gelemeyebilir. Eşyalarınız çok ve bavulunuza sığdıramıyorsanız bu haberimizi okumalısınız. Öncelikle giyeceğiniz çok kıyafet var ama bavulunuza sığmıyor diye yarısını bırakmayı düşünmeyin. Bütün eşyalarınızı alın ki tercih şansınız çok olsun. Örneğin bavulunuza eşyalarınızı yerleştirdiniz küçük boşluklar kaldı onları da ufak eşyalarla doldurabilirsiniz.
Valiz_Hazirlama
En alta ince olan her şeyi koyabilirsiniz.Mesela bluzlar, en üste kotlar ve kırışacak kıyafetler en alta da kıraşmayacak kıyafetleri yerleştirin. Çoraplarınızı ayakkabıların içine sokun boşlukta kalan yerlerde ayakkabılarınızla doldurabilirsiniz. Makyaj malzemelerinizi poşete koymayı unutmayın ki akmasınlar. Kıravat ve kemerlerinizi yuvarlayarak koyun ki onlarda çok yer kaplamasınlar. Eğer bu şekilde yaparsanız eminim ki eşyalarınızı bavulunuza çok rahat sığdırabileceksiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir