Estetik operasyonlar için ne uygun mevsim nedir?

Estetik operasyonlar için ne uygun mevsim nedir?

Çeşitli kusurları yüzünden bıçak altına yatan insanlar estetik operasyon için mevsimin de çok önemli olduğunun farkına varmalılar. Estetik operasyonlar her mevsim yapılabilir ancak bazı mevsimlerde iyileşmek daha kolay oluyor. Sonbahar ve kış aylarında iyileşme süreci daha erken işliyor. Bu yüden yaz aylarında büyük estetik operasyonlardan olabildiğince kaçınmalısınız. Kimse tatilini kusurlarından kurtulmak için feda etmez değil mi ?
estetik-için-uygun-mevsim
Yazın yapılacak ameliyatlar hastanın durumuna ve sağlık koşullarına uygun olmayabilir. Yüz germe ile birlikte karın germe ameliyatının veya meme ile karın ameliyatının birlikte yapılması gibi. En önemlisi de en çok yapılan estetik operasyon olan Liposuction’da hasta korse giymek zorunda olduğu için sıcaklar çok zorlayıcı olabiliyor. Bu yüzden yaz aylarında estetik operasyonlardan kaçınmalısınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir