Eski değirmeni muhteşem bir karavana dönüştürdü!

Eski değirmeni muhteşem bir karavana dönüştürdü!

Tayland’da yaşayan Steve Areen, daha önceki yıllarda tasarladığı muhteşem fütüristik ev ile adını duyurmuştu. Steve Areen, şimdi de tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarladığı karavan ile dikkatleri üzerine çekti. 52 yaşında bir gezgin olan Steve Areen, eski bir değirmenin malzemelerini kullanarak tasarladığı karavan kendine hayran bıraktı.

Yapımı toplamda 15 bin dolara mal olan bu karavan Steve evde değilken kiralanabiliyor ve kiradan elde edilen gelirin tamamı hayır kurumlarına bağışlanıyor! Karavandaki masa genişleyebiliyor ve 7 kişinin aynı anda sofraya (masanın iki yanındaki banklara) oturabilmesine imkan tanıyor. Yine yatak da genişleyerek iki kişilik hale gelebiliyor. İç aydınlatma için güneş enerjisi sistemi eklenmiş.

Böceklere karşı karavan telle donatılmış. Hava bozduğunda ise karavan hızlı birşekilde korunaklı hale gelebiliyor. Hava güzelse ve yıldızları izleyerek uyumak istiyorsanız da brandayı açarak bunu rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir