Erkekleri neler seksi yapar?

Erkekleri neler seksi yapar?

Bir kadın; seksiliği kıyafet, ayakkabı ve makyajla belli edebilir ama erkekler bu konuda biraz şanssız. Ancak bu durum onların seksi olduklarını belli eden unsurların olmadığını göstermiyor. Fazla bilinmese de aslında erkekleri de seksi gösteren şeyler var. İşte erkekleri seksi yapan şeyler;
Sağlamlık:Erkeklerde bundan daha seksi bir şey var mı? Gaza gelmeyen, ne istediğini bilen ve bir şey kanıtlamaya ihtiyacı olmayan erkek: erkek gibi erkek!
erkekleri_ne_seksi_yapar_2
Zeka: Amerika’da New Mexico Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada yüksek IQ’lu erkeklerin aynı zamanda en sağlıklı spermlere sahip olduğu ortaya çıktı.
Mizah anlayışı: ABD’de yapılan bir araştırma, kadınların beyninin, espriye daha fazla tepki verdiğini, böylece esprili erkeklerden daha fazla hoşlanabileceğini ortaya koydu. Sağlam espri yapabilen ve espriden anlayabilen erkeklerin üzerine yok!
Sıcaklık: Duvarların arkasındaki birine ulaşmaya çalışmak, aşkı da sevgiyi de tüketir. Merhamet, empati yeteneği, sıcak bir gülümseme, ufak bir gülüş… Bu tarz ufak şeyler erkekleri seksi yapmaya yetiyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir