Erdoğan-Obama görüşmesi sona erdi!

Erdoğan-Obama görüşmesi sona erdi!

G-20 Liderler Zirvesi için Antalya’ya gelen ABD Başkanı Barack Obama saat 06.58’de ABD Başkanlık uçağıyla havalimanına iniş yaptı. Obama’yı, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Antalya Valisi Muammer Türker, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve diğer yetkililer karşıladı. Konaklayacağı otele gitmek için havalimanından limuzinle ayrılan Obama’nın geçiş güzergahında çok sıkı güvenlik tedbirleri alındı.
Erdogan_Obama_gorusmesi_sona_erdi_
G-20 zirvesinin açılış resepsiyonu öncesi 10.40’ta başlayan Erdoğan-Obama ikilisinin görüşmesi sona erdi. 1 saat 5 dakika süren görüşme sonrası konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan,”Kolektif bir terörizm anlayışıyla karşı karşıyayız. Terörün dini, ırkı, milleti, vatanı yoktur ve Paris’tekinde de yine aynen Ankara’da, Gaziantep’te, Suruç’ta, Diyarbakır’da olduğu gibi kolektif bir terörle karşı karşıya kaldık” dedi.
Erdogan_Obama_gorusmesi_basladi_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir